Galéria

TJ Druzstevnik Voderady - SFC Kopanka (dorast)

Dorast odohral zápas, v ktorom na začiatku síce vyhrávali 0:1, ale úsmev na tvárach im zmrzol, keď stav zápasu cez polčas bol 3:1 pre domácich. Za druhý polčas predviedli úplne iný výkon a výsledok otočili na svoju stranu pridaním ďalších šiestich gólov do súperovej brány.

Sportove kluby blava 1928 - SFC Kopanka (pripravka)

Prípravka odohrala zápas na ihrisku Jaslovských Bohuníc bohužial s výsledkom 6:0 pre domácich.

Prípravný zápas SFC žiaci - Domino Trnávka

23.1.2016 zápas s trnavkármi na snehu :-)

Halový turnaj prípraviek

23.1.2016 turnaj prípraviek v Mestskej športovej hale

Prípravka B - Cífer

priateľský prípravný zápas prípraviek v hale v Cíferi

Malá halová Kama 2015

"Nemysli len na seba" toto heslo sprevádzalo futbalistov na Malej Kame a samozrejme aj naše dva trnavské tímy :-)

SFC dorast - FK AŠK Slávia

posledný zápas jesennej časti na domácom trávniku skončil víťazstvom pre Kopánku 6:1

SFC dorast - Horné Orešany

šláger jesennej časti ligy, domáci zápas proti Horným Orešanom skončil oslavou na ihrisku domácich, 10. kolo, výsledok 2:1

Priateľský zápas Prípravka B - Cífer

priateľský zápas našej Prípravky B proti Cíferu sme odohrali 20.10.2015 na ihrisku v Cíferi, výsledok bol pre nás potešujúci 3:0 :-)